Team Servicekantoor Groningen

Harald Nanninga

Harald Nanninga

Eigenaar, oprichter van Het Servicekantoor in 1991 harald@servicekantoor.nl
hinke-vredenborg

Hinke Vredenborg

Financieel adviseur, hypothecair planner hinke@servicekantoor.nl
marieke-nieman

Marieke Nieman

Officemanager, commerciële ondersteuning hypotheken marieke@servicekantoor.nl
Eelko Kaats

Eelko Kaats

Financieel adviseur eelko@servicekantoor.nl
Corrie Huisman

Corrie Huisman

Commerciële ondersteuning hypotheken, kandidaat makelaar corrie@servicekantoor.nl
Jolanda Raven

Jolanda Raven

Adviseur inkomensverzekeringen jolanda@servicekantoor.nl
Lisette Leemborg

Lisette Leemborg

Adviseur binnendienst particuliere schadeverzekeringen lisette@servicekantoor.nl
Froukje van Zanten

Froukje van Zanten

Adviseur binnendienst particuliere schadeverzekeringen froukje@servicekantoor.nl
Ingrid Lokhorst-Rusthoven

Ingrid Lokhorst-Rusthoven

Commerciële ondersteuning hypotheken ingrid@servicekantoor.nl
Richard Scheper

Richard Scheper

Adviseur hypotheken en verzekeringen Richard.scheper@servicekantoor.nl
Sharon Prinsen-Jonkman

Sharon Prinsen-Jonkman

Commerciële ondersteuning hypotheken sharon@servicekantoor.nl
Eline Zuidhof-Vermeer

Eline Zuidhof-Vermeer

Commerciële ondersteuning zakelijke schadeverzekeringen eline@servicekantoor.nl

We werken met

ABN AMRO Aegon Amersfoortse ASR Cardiff Conservatrix DAS Delta Lloyd Europeesche verzekeringen Florius Generali De Goudse Handelsbanken HDI Gerling Hypotrust ING bank Van Kampen Groep Klaverblad Legal and General Menzis Monuta Movir Nationale Nederlanden Nedasco NNEK Obvion Reaal SAA ABP SNS bank Staalbankiers Turien & Co Westland Utrecht
ABN AMRO Aegon Amersfoortse ASR Cardiff Conservatrix DAS Delta Lloyd Europeesche verzekeringen Florius Generali De Goudse Handelsbanken HDI Gerling Hypotrust ING bank Van Kampen Groep Klaverblad Legal and General Menzis Monuta Movir Nationale Nederlanden Nedasco NNEK Obvion Reaal SAA ABP SNS bank Staalbankiers Turien & Co Westland Utrecht