Team Servicekantoor Groningen

harrald-nanninga

Harald Nanninga

Eigenaar, oprichter van Het Servicekantoor in 1991 harald@servicekantoor.nl
hinke-vredenborg

Hinke Vredenborg

Financieel adviseur, hypothecair planner hinke@servicekantoor.nl
marieke-nieman

Marieke Nieman

Officemanager, commerciële ondersteuning hypotheken marieke@servicekantoor.nl
Eelko Kaats

Eelko Kaats

Financieel adviseur eelko@servicekantoor.nl
Laurens Huisman

Laurens Huisman

Financieel adviseur, hypothecair planner laurens@servicekantoor.nl
Corrie Huisman

Corrie Huisman

Commerciële ondersteuning hypotheken, kandidaat makelaar corrie@servicekantoor.nl
Jolanda Raven

Jolanda Raven

Adviseur inkomensverzekeringen jolanda@servicekantoor.nl
Lisette Leemborg

Lisette Leemborg

Adviseur binnendienst particuliere schadeverzekeringen lisette@servicekantoor.nl
Froukje van Zanten

Froukje van Zanten

Adviseur binnendienst particuliere schadeverzekeringen froukje@servicekantoor.nl
marie-haan-muller

Marie Haan

Adviseur buitendienst zakelijke schadeverzekeringen marie@servicekantoor.nl
Martin Fokkema

Martin Fokkema

Adviseur inkomensverzekeringen martin@servicekantoor.nl
Richard Schuiling

Richard Schuiling

Adviseur zakelijke schadeverzekeringen richard@servicekantoor.nl
Sharon Prinsen-Jonkman

Sharon Prinsen-Jonkman

Commerciële ondersteuning hypotheken sharon@servicekantoor.nl

We werken met

ABN AMRO Aegon Amersfoortse ASR Cardiff Conservatrix DAS Delta Lloyd Europeesche verzekeringen Florius Generali De Goudse Handelsbanken HDI Gerling Hypotrust ING bank Van Kampen Groep Klaverblad Legal and General Menzis Monuta Movir Nationale Nederlanden Nedasco NNEK Obvion Reaal SAA ABP SNS bank Staalbankiers Turien & Co Westland Utrecht
ABN AMRO Aegon Amersfoortse ASR Cardiff Conservatrix DAS Delta Lloyd Europeesche verzekeringen Florius Generali De Goudse Handelsbanken HDI Gerling Hypotrust ING bank Van Kampen Groep Klaverblad Legal and General Menzis Monuta Movir Nationale Nederlanden Nedasco NNEK Obvion Reaal SAA ABP SNS bank Staalbankiers Turien & Co Westland Utrecht