Ons team

Ons team Financieel Advies

Harald Nanninga

Harald Nanninga

Eigenaar Harald@servicekantoor.nl
Hinke Vredenborg

Hinke Vredenborg

Financieel Adviseur, Erkend Hypothecair Planner hinke@servicekantoor.nl
Marieke Nieman

Marieke Nieman

Officemanager, commerciƫle ondersteuning hypotheken marieke@servicekantoor.nl
Eelko Kaats

Eelko Kaats

Financieel adviseur, Specialist Hypotheken Ondernemers/Medici en Vrije beroepers Eelko@servicekantoor.nl
Ingrid Lokhorst

Ingrid Lokhorst

Commercieel ondersteuner hypotheken ingrid@servicekantoor.nl
Sharon Prinsen

Sharon Prinsen

Commercieel ondersteuner hypotheken sharon@servicekantoor.nl
Richard Scheper

Richard Scheper

Financieel adviseur richard@servicekantoor.nl

Ons team Verzekeren

Froukje van Zanten

Froukje van Zanten

Adviseur Verzekeringen Particulier Froukje@servicekantoor.nl
Eline Zuidhof – Vermeer

Eline Zuidhof – Vermeer

Adviseur Verzekeringen Zakelijk Eline@servicekantoor.nl
Lisette Leemborg

Lisette Leemborg

Adviseur verzekeringen particulier Lisette@servicekantoor.nl
Corrie Huisman

Corrie Huisman

Teamleider midoffice corrie@servicekantoor.nl