Home » Het Servicekantoor » Ons team

Ons team

Ons team Financieel Advies

Harald Nanninga

Hinke Vredenborg

Financieel adviseur (erkend hypothecair planner)
hinke@servicekantoor.nl

Marieke Nieman

Officemanager, commerciële ondersteuning hypotheken
marieke@servicekantoor.nl

Eelko Kaats

Financieel adviseur (specialist hypotheken ondernemers en medici)
eelko@servicekantoor.nl

Corrie Huisman

Commerciële ondersteuning hypotheken, kandidaat makelaar
corrie@servicekantoor.nl

Sharon Prinsen

Commercieel ondersteuner hypotheken
sharon@servicekantoor.nl

Richard Scheper

Sanne Hamminga

Commerciële ondersteuning hypotheken
sanne@servicekantoor.nl

Zwier IJdens

Financieel planner en estate planner
info@servicekantoor.nl

Alicia Hartholt

Allround commercieel medewerker
alicia@servicekantoor.nl

Ons team Verzekeren

Eline Zuidhof – Vermeer

Adviseur verzekeringen zakelijk
eline@servicekantoor.nl

Lisette Leemborg

Adviseur verzekeringen particulier
lisette@servicekantoor.nl

Bert Wassing

Adviseur zakelijke verzekeringen
bert@servicekantoor.nl

Jolanda Raven

Adviseur inkomensverzekeringen
jolanda@servicekantoor.nl

Anne van Dijk

Adviseur verzekeringen particulier
anne@servicekantoor.nl

Meer weten over